![](https://i0.wp.com/staroilcyprus.com/wp-content/uploads/2015/12/Classroom-DEETsm.jpg?resize=780%2C300&ssl=1)
Στα πλαίσια των ενεργειών της εταιρικής κοινωνικής τους ευθύνης, οι εταιρείες STAROIL, Hellenic Technicals Enterprises και η Φιλόπτωχος Επιτροπή Κυπερούντας, ένωσαν τις δυνάμεις τους για στήριξ μαθητή του Απεήτειου Γυμνασίου Αγρού, ο οποίος αντιμετωπίζει προβλήματα όρασης. Από κοινού οι δύο εταιρείες, μαζί με την Φιλόπτωχο Επιτροπή, αγόρασαν ειδικό εκπαιδευτικό διαδραστικό πίνακα και βιντεο-προβολέα, έτσι ώστε… Read more »